VÁCI MSZPESÉLY A VÁLTOZÁSRA
REMÉNY MINDENKINEK!
Hírlevél regisztráció
Ha szeretne rendszeresen hírlevelet kapni,
kérjük adja meg adatait.
Az Ön neve:
 
Az Ön e-mail címe:
 
 
     

Hitelességgel, hozzáértéssel, odaadással
Főoldal Hírek Videók Kapcsolat Írjon nekünk    
Mi a véleménye?
Ön szerint javult-e városunkban a közvilágítás a rekonstrukció után?
- Igen, határozottan javult.
- Vannak még hiányosságok
- Maradtak kivilágítatlan utcák
- Nem lett jobb a közvilágítás
Szavazás állása

Képviselőink

Hitelességgel, hozzáértéssel, odaadással szolgálja Vác társadalmát

Kiss Zsolt

a váci 6. sz. választókörzet
képviselője
- A változást akarók pártja leszünk
2016. szeptember 4., vasárnap
- ÖSSZEFOGLALÓ A JÚLIUS 14-i TESTÜLETI ÜLÉSRŐL
2016. július 16., szombat
Dr. Bóth János

a váci 9. sz. választókörzet
képviselője
Frakcióvezető
- A népámítás folytatódik – dr. Bóth János sajtótájékoztatója 2016.10.10.
2016. október 10., hétfő
- Képviselő-testületi ülés 2016.09.22.
2016. szeptember 30., péntek
HÍREK

Kiss zsolt önkormányzati képviselő a várható árvízi veszélyről
Felvitel dátuma: 2013. június 4., kedd
Tisztelt Váci Polgár!

Bizonyára értsesült már az országos hírekből arról, hogy városunkban a 2002-es áradást meghaladó vízálás várható a napokban.

Kérem, hogy tegyen meg minden óvintézkedést értékei védelme érdekében, és amyennyiben lehetősége van és egészsége engedi, úgy vegyen részt személyes munkavégzéssel is az árvízi védekezésben.

Én az Ilona utcánál és a Diadal téren leszek az elkövetkezendő napokban megtalálható. Jöjjön el, dolgozunk közösen, és munka közben beszélgessünk, családról, az ország helyzetéről, a helyi feladatokról.

Az alábbaikban olvasható a Városháza felhívása, mely plussz információkkal szolgálhat az Ön számára.

Barátsággal:Kiss Zsolt

önkormányzati képviselőVác Város Honlapjáról

Közélet [2013. június 4., kedd] Megkezdődtek az árvízi előkészületek Sajtótájékoztató keretében kerültek ismertetésre a várható váci árvízhelyzet okán megindított előkészületi munkák hétfőn délután a Városházán. Fördős Attila bevezetőjében elmondta: hétfőn kora délután az illetékes szakhatóságok, valamint a váci polgármesteri és járási hivatal vezetői, szakemberei munkaértekezleten egyeztettek az előrejelzések szerint a 2002-es árhullámnál is várhatóan erősebb áradás miatt. A polgármester ismertette a veszélyeztetett területeket. Ezek: a Duna-part, a Gomb& aacute;s-patak környéke, valamint a Burgundia városrészben a Fűz u. - Mária u. - Quell R. u. - Diadal tér - Tímár -. - Burgundia u. - Bajcsy-Zsilinszky u. - Ilona u. - Budapesti főút. Ezeken a területeken június 4-én reggel nyolc órakor elkezdődnek a munkálatok, melyek közlekedési problémákkal is járnak majd. Meghatározásra kerültek a befogadóhelyek: szükség (kilakoltatás) esetén a Boronkay György Műszaki Középiskola, Gimnázium és Kollégium és a Madách Imre Művelődési Központ vehető igénybe. Felmérésre került a szerszám- és anyagigény is. Elhangzott: a polgármester június 3-i nappal elrendelte az I. fokú árvízvéde lmi készültséget. Ugyanakkor Fördős Attila ezúton is kéri a lakosságot, hogy önkéntes munkával segítsen, hiszen minden emberi erőre szükség lehet a károk elkerülése, csökkentése érdekében. A tájékoztató következő részében Deákné dr. Szarka Anita jegyző bejelentette, hogy a hétfői nappal a város vonatkozásában megnyitotta az általa kezelt árvízvédelmi naplót, amelyben minden fontosabb történés és intézkedés dokumentálva lesz. Elmondta: megrendelésre kerültek a védekezéshez szükséges anyagok és felszerelések, illetve a polgármesteri hivatalban 24 órás ügyelet működik a hé t első napjától. A sajtón keresztül történő tájékoztatáson túl a veszélyeztetett városrészeken lakók szórólapokon is megkapják a tudnivalókat. A Hegyes-toronynál megkezdődött a homokzsákok töltése, amihez tisztelettel kérik a lakosság segítségét is. Espár Péter megbízott műszaki osztályvezető megemlítette: mintegy 50 köbméter homok és tízezer darab zsák áll rendelkezésre az említett helyen, ezek a Liszt Ferenc sétány mellvédfalának védelmét képezik majd. Jelezte: várható, hogy a későbbi napok folyamán hasonló védekezési előkészületekre lehet szüksé g a Diadal térnél is. Összességében félezer köbméter homok kerül megrendelésre. A közműszolgáltatókkal egyeztetve lehetőség lesz arra, hogy a lakosok szükség esetén a hivatal központi zöld számán (06-80-890-020) is jelezhessék igényüket valamely közmű (víz, gáz, elektromos áram) kikapcsolására. A tűzoltóság jelzése, hogy az elöntött pincék, vagy a folyószintnél alacsonyabb területek, helyiségek szivattyúzására - fizikai törvényszerűségek miatt - az árhullám levonulása előtt nincs mód. A június 4-én az Országzászlónál 17 órától megrendezésre kerül a Nemz eti Összetartozás Napi ünnepség, azonban a június 9-re tervezett Fut a Vác programot június 23-ra halasztották. (Honlapunk az árvíz elvonultáig folyamatosan friss információkkal tájékoztatja majd az érdeklődőket.) Feladó: Városháza

cimkék: váci mszp frakció Kiss Zsolt árvízi helyzet

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14077410:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:sslv3 alert handshake failure in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: Failed to enable crypto in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193

Warning: simplexml_load_file(http://mszp.hu/rss) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: operation failed in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://mszp.hu/rss" in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193
HELYREÁLLÍTUNK ÉS ÉPÍTÜNK
felkészülten, tisztességgel
Tovább a Facebookra! Tovább a Facebookra!
Impresszum