VÁCI MSZPESÉLY A VÁLTOZÁSRA
REMÉNY MINDENKINEK!
Hírlevél regisztráció
Ha szeretne rendszeresen hírlevelet kapni,
kérjük adja meg adatait.
Az Ön neve:
 
Az Ön e-mail címe:
 
 
     

Hitelességgel, hozzáértéssel, odaadással
Főoldal Hírek Videók Kapcsolat Írjon nekünk    
Mi a véleménye?
Ön szerint javult-e városunkban a közvilágítás a rekonstrukció után?
- Igen, határozottan javult.
- Vannak még hiányosságok
- Maradtak kivilágítatlan utcák
- Nem lett jobb a közvilágítás
Szavazás állása

Képviselőink

Hitelességgel, hozzáértéssel, odaadással szolgálja Vác társadalmát

Kiss Zsolt

a váci 6. sz. választókörzet
képviselője
- A változást akarók pártja leszünk
2016. szeptember 4., vasárnap
- ÖSSZEFOGLALÓ A JÚLIUS 14-i TESTÜLETI ÜLÉSRŐL
2016. július 16., szombat
Dr. Bóth János

a váci 9. sz. választókörzet
képviselője
Frakcióvezető
- A népámítás folytatódik – dr. Bóth János sajtótájékoztatója 2016.10.10.
2016. október 10., hétfő
- Képviselő-testületi ülés 2016.09.22.
2016. szeptember 30., péntek
HÍREK

Dr. Bóth János polgármester-jelölt sajtóközleménye 2014.10.09.
Felvitel dátuma: 2014. október 9., csütörtök

2014. október 8-ról október 9-re virradó éjszaka megrongálták a Naszály Áruházon lévő nagyméretű plakátomat.Bár az elkövetők személye egyelőre ismeretlen, nem nehéz politikai összefüggést találni azok között, akik a városban most már folyamatosan, komoly anyagi veszteségeket okozva teszik tönkre polgármester-jelölti plakátjaimat és azok között, akik hatalmuk tudatában gyűlöletkampányt folytatnak ellenem. 


A vélhetően kormánypárti szimpatizánsok ezzel nemcsak anyagi károkat okoznak, hanem súlyosan rombolják az embereknek a normális közéletbe vetett hitét és aláássák a város politikai szereplői közötti együttműködés alapjait. Romboló szándékuk nem függetleníthető attól a hisztérikus közhangulattól sem, amelyet a kormánypártok helyi képviselői alakítottak ki a városban az elmúlt időszakban.


Politikai ellenfeleimtől ennyire telne?


Ha már elfogynak az érvek, jöjjenek az ilyen lejárató, megfélemlítő akciók? Persze, ahol nincs valós teljesítmény, ahol nincs jövőbe mutató program, ahol „szemétmaffia” működhet, ahol álkörforgalmakat építenek és sorjáznak a  „kamu” átadások, ott előbb-utóbb előkerülnek ezek az eszközök is.


Védjük meg városunkat!


Október 12-én szavazzunk az elmúlt négy évben okozott károk helyreállítására, az építésre! Váltsuk le ezeket!


Vác, 2014. október 09.                                                      


Dr. Bóth János


cimkék: váci mszp frakció dr. Bóth János váci önkormányzatpolgármesteri választási programplakátrongálásWarning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14077410:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:sslv3 alert handshake failure in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: Failed to enable crypto in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193

Warning: simplexml_load_file(http://mszp.hu/rss) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: operation failed in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://mszp.hu/rss" in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193
HELYREÁLLÍTUNK ÉS ÉPÍTÜNK
felkészülten, tisztességgel
Tovább a Facebookra! Tovább a Facebookra!
Impresszum