VÁCI MSZPESÉLY A VÁLTOZÁSRA
REMÉNY MINDENKINEK!
Hírlevél regisztráció
Ha szeretne rendszeresen hírlevelet kapni,
kérjük adja meg adatait.
Az Ön neve:
 
Az Ön e-mail címe:
 
 
     

Hitelességgel, hozzáértéssel, odaadással
Főoldal Hírek Videók Kapcsolat Írjon nekünk    
Mi a véleménye?
Ön szerint javult-e városunkban a közvilágítás a rekonstrukció után?
- Igen, határozottan javult.
- Vannak még hiányosságok
- Maradtak kivilágítatlan utcák
- Nem lett jobb a közvilágítás
Szavazás állása

Képviselőink

Hitelességgel, hozzáértéssel, odaadással szolgálja Vác társadalmát

Kiss Zsolt

a váci 6. sz. választókörzet
képviselője
- A változást akarók pártja leszünk
2016. szeptember 4., vasárnap
- ÖSSZEFOGLALÓ A JÚLIUS 14-i TESTÜLETI ÜLÉSRŐL
2016. július 16., szombat
Dr. Bóth János

a váci 9. sz. választókörzet
képviselője
Frakcióvezető
- A népámítás folytatódik – dr. Bóth János sajtótájékoztatója 2016.10.10.
2016. október 10., hétfő
- Képviselő-testületi ülés 2016.09.22.
2016. szeptember 30., péntek
HÍREK

A POLGÁRMESTER KÖPÖNYEGE – Példaképválasztás a Dunakanyar szívében?
Felvitel dátuma: 2016. február 17., szerda

Valami egészen felfoghatatlan dolog zajlik most Vácott.


A holokauszt az emberiség történelmének legrettenetesebb fejezete. A népirtáshoz vezető eszmék a gondolati térben ma is szedik áldozataikat. Eltorzult elmék szorgoskodnak a borzalmak elkövetőinek felmentésén, a megmagyarázhatatlan megmagyarázásán. Hóman Bálint – ideológiai és politikai  tevékenysége, nyilas  parlamenti tagsága révén – aktív szerepet vállalt abban az embertelenségben, amely irtózattal tölt el minden egészséges lelkületű embert. Ennek ellenére akadnak olyanok, akik úgy gondolják, utcanév és szobor jár neki, mert az ilyeneket kell példaképnek tekintenünk! Vácott is zajlik az ideológiai tévelygésen, a hatalomféltésen, a szavazat maximalizáláson alapuló nagyüzemi történelemhamisítás, a zsidóság elleni genocídium relativizálása, a halálmeneteket szemlélők közönyének, támogató némaságának takargatása. Önismeretünk fájó hiányosságai, valamint a magát nemzetinek és kereszténynek mondó kormányzat megosztó törekvései Vácott is tág teret biztosítanak az antiszemita, turanista őrültek politikai ámokfutásának. Városunkban már csak a legidősebbeknek vannak megélt emlékei arról, mi zajlott  itt a vészkorszakban a nemzet megtisztításának jegyében. A váci zsidóság elpusztítása a mai napig tabu témának számít a helyi közgondolkodásban, közbeszédben. Alaposabban meg kell ismernünk múltunknak ezt a sötét időszakát, hogy helyén tudjuk kezelni és meg tudjuk akadályozni az olyan kezdeményezéseket, mint a Hóman-szobor itteni felállítása, vagy a róla való utcaelnevezés, amelyek rombolják a város polgárainak ítélőképességét, morális tartását.


Tiltakozunk a szoborállítás, az utcaelnevezés, a néplélek mélységeibe száműzött gonosz szellem alantas politikai célok érdekében való kiszabadítása ellen! Mélységesen elítéljük a szélsőjobbal szimbiózisban létező városvezetést, amely olyan légkört teremtett a városban, hogy érdemben napirendre kerülhetett Hóman Bálint szobrának felállítása. Felszólítjuk a polgármestert, állítsa le a köpönyegéből előbújt szoborállítókat!


 MSZP Váci elnöksége


Az alábbi linkre kattintva megnyílik a Váci Híd közéleti lapnak a váci zsidóság történetét  feldolgozó melléklete:


http://www.youblisher.com/p/1323746-VACI-HID-A-VACI-ZSIDOSAG-TOeRTENETE-ELSO-EMLITESUeKTOL-1867-IG/


(A megnyitott anyag jobb alsó sarkára kattintva az anyag letölthető, és tökéletes minőségben  olvasható.)


cimkék: váci mszp váci önkormányzat képviselő-testület VácMoys CsabaHóman Bálint Fördős AttilaWarning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14077410:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:sslv3 alert handshake failure in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: Failed to enable crypto in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193

Warning: simplexml_load_file(http://mszp.hu/rss) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: operation failed in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://mszp.hu/rss" in /var/www/vacimszpfrakcio.hu/jobb_menu.php on line 193
HELYREÁLLÍTUNK ÉS ÉPÍTÜNK
felkészülten, tisztességgel
Tovább a Facebookra! Tovább a Facebookra!
Impresszum